Duben 2010

Opravdu skvěle začatý den.

5. dubna 2010 v 8:39 | Nelly |  Blbosti :)
Tak co, už vás někdo přišel otravovat s tím spleteným klackem v ruce?
Mě naštěstí zatím jenom 2- matčin přítel a její bratr, ostatní dorazí až odpoledne. Nesnáším Velikonoce! A letošní tuplem. Chcete znát důvod?
Tak třeba matky přítel mi flákl do mobilu, který teď vypadá opravdu stylově. Byl sice starší, ale to mi je jedno.
Však se podívejte sami:
atz.blog.cz
Ty šedé fleky tam zůstaly po jeho ''útoku''. pěkné, že?

Totálně bezvýznamná kravina, která je jen pro mojí kamarádku :)

4. dubna 2010 v 18:13 | Nelly |  Blbosti :)
Pokud si hodlátě přečíst něco, co by vás o něco obohatilo, nemusíte se ani namáhat. Tenhle článek je věnovaný jen a pouze Kačence.

Menší zamyšlení nad SONBy a bleskovkami :)

4. dubna 2010 v 17:24 | Nelly |  ..Když se rozepíšu.. ;)
Na tohle téma už jsem v jednom článku narážela, ale proč to nerozebrat podrobněji? (U písničky Dur dur D`etre Billy se dobře přemýšlí :D)

Mluvím o soutěžích jako jsou bleskovky a různé SON. Poslední zmiňovaná tři písmena označují zkratku, kterou určitě všichni znáte. Zkracuje tahle tři slova: S- outěž O- normální písmenko ''o'' a N- nejlepší (popř. nejhorší). Za tato písmeno si blogaři dosazují minimálně jedno další. Ať už to je ''B'' jako blog nebo barva; ''C'' jako celebrita; ''F'' jako film nebo ''P'', které může označovat například písničku. Kombinací je nekonečně mnoho a já bych je určitě všechny z rukávu nevysypala, ale zkusme si to ještě přiblížit.

Fotky na téma ''smajlíci z drobáků'' :)

3. dubna 2010 v 10:13 | Nelly |  Moje fotky
Tak jsem zase jednou nevěděla co s časem a tak jsem fotila. Jen by mě zajímalo, proč někdy mám času tolik, že minuta trvá půl roku a někdy nestíhám vůbec. Ale teď už zpět k fotkám.

Na posteli se mi válelo pár korun a dvoukorun a tak jsem si je ''vyblejskla''.

Téma: ''Smajlíci z drobáků''
Počet: 8
Foceno: 3.4. 10

A teď už k fotkám :)

atz.blog.cz
Při troše fantazie vám vznikne můj nejoblíbenější smajlík '':)''

Proč neexistuje psychiatrie pro počasí?

2. dubna 2010 v 8:17 | Nelly |  Blbosti :)
Dneska ráno jsem se probudila kolem sedmé a divím se, že mám v pokoji tak šero. Příčinu jsem zjistila, když jsem se koukla na střešní okna, která byla pokrytá sněhem.
atz.blog.cz
Tohle je kousek zasněženého okna.

Když jsem ho otevřela, čekalo mě další překvapení.
atz.blog.cz
Takhle dopadl keřík na naší zahradě.

atz.blog.cz
A tohle je pohled na krajinku, která obklopuje náš dům.

Komentáře k tématu? Velký problém, že?

1. dubna 2010 v 20:07 | Nelly |  ..Když se rozepíšu.. ;)
Tak schválně, kolik lidí mi pod článek napíše to, o co nestojím?
Ale teď už vážně- znáte článek, u které by byly komentáře jen a pouze k tématu, když nepočítám ty, které byly autorem smazány? Možná by se jich pár našlo, ale u nich většinou nejsou žádné komentáře. Ale co nadělám, většina blogů už je jen o kopírování fotek největších trapek a kreténů z Disney Channelu, tzv. ''kusovek'' a bleskovkách.
K čemu to je nechápu, ale o tom až jindy.

,,Opakovaný vtip přestává být vtipem''- a když se opakuje stokrát, dožene k slzám.

1. dubna 2010 v 19:25 | Nelly |  ..Když se rozepíšu.. ;)
Kdo jako první řekl tuhle chytrou a pravdivou větu? Ano, mluvím o oné legendární ,,Opakovaný vtip přestává být vtipem''.
Jistě jste si stihli všimnout, co je dneska za datum. A pro ty, kteří jsou jako já a datumy nesledují- je 1. dubna, apríl. Příšerný den.
Teda mně by nějak zvlášť nevadil (''sranda musí bejt''), ale co je moc, to je příliš.
A abych se dostala k hlavní myšlence- zajímalo by mě, proč lidé mají tendenci opičit se.
Teď nemyslím v oblékání, líčení nebo různých stylech, myslím tím články.
Dnes někdo vydal článek s titulkem ,,Končím!'' Obsah snad není nutno zmiňovat, ale závěr se teď šikne. Na konci bylo to hnusné slovo ''APRÍL''. V komentářích se objevilo pár vysmátých smajlíků, tak proč nenapsat podobný článek? Samozřejmě kratší, to aby to nebylo tak podobné.
Smích se opakuje, tak proč by nepřišel další člověk, kterému by se stejné komentře také líbili? Text se opět zkracuje, šíření tohoto shluku písmen pokračuje, neúnavně a nevyčerpatelně. Ze zásob blogu jich neubývá.
A nakonec jsem viděla rádoby článek, který vlastnil onen bezkonkurenční název ,,Mažu blog!'' a text byl jen a pouze jedno slovo- APRÍL. Krásný článek, že?

Jenže jak se říká- Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne, tedy-tak dlouho se kopírují články, až někomu dojde trpělivost a seřve každého, kdo takový článek vydá.

Takže Vám radím, zbytek aprílového dne nekončete a dělejte něco pořádného, čímž nemyslím kopírování fotek ''Mileny Cirkus''. Mohlo by se Vám totiž stát, že jedna nejmenovaná Nelly by Vás přišla zavraždit :)