Komentáře k tématu? Velký problém, že?

1. dubna 2010 v 20:07 | Nelly |  ..Když se rozepíšu.. ;)
Tak schválně, kolik lidí mi pod článek napíše to, o co nestojím?
Ale teď už vážně- znáte článek, u které by byly komentáře jen a pouze k tématu, když nepočítám ty, které byly autorem smazány? Možná by se jich pár našlo, ale u nich většinou nejsou žádné komentáře. Ale co nadělám, většina blogů už je jen o kopírování fotek největších trapek a kreténů z Disney Channelu, tzv. ''kusovek'' a bleskovkách.
K čemu to je nechápu, ale o tom až jindy.

To je vážně tak těžké napsat komentář k tématu? Nemusí být přeci jen vysloveně pochvalný, vždyť když napíšete, že se vám nezdá tohle a tohle, ale tohle je naopak hezké, autor by měl být rád za něčí názor. Bohužel to tak vždycky není, ale to je autorova chyba, že oprávněnou kritiku nedokáže přijmout, že chce slyšet jen a pouze chválu.

Když už je na vás článek moc dlouhý nebo složitý, nemusíte ho přeci číst, když se vám nechce. Ale to je pak zbytečný jakýkoliv komentář, kterým žádáte o hlasování v soutěžích, v očích jiných se schazujete a poukazujete na svou hloupost.
Žádný komentář je kolikrát lepší než výše zmiňovaný nebo falešný.

Ale zpět k prosbám o hlasy. Na co je vám výhra v nějaké pitomé SONB? Chcete diplom? Vyrobte si ho sami, stejně je k ničemu. Toužíte po příjemném pocitu výhry? Dobře, chápu, ale jaký má výhra význam, když jste si všechny hlasy vyžebrali? Nevyhráli jste právem, legálně jste podváděli. Chcete se blýsknout v očích ostatních? Zbytečná práce, tohle už nikdo neocení.
Všechny tyhle blbosti jsou k ničemu, jsou na nic, smiřte se s tím.

Nebo snad toužíte po vyšší navštěvovanosti?
Proto přeci nemusíte obtěžovat ostatní blogery komentáři typu ,,ÚžHaSnÝ BloGhÝseK.. KouKnI na MůJ!!!!!''
Na tohle vám normální člověk neskočí, ztrapňujete se.
Ačkoliv to nějak nepodporuji, není lepší si článek přečíst a napsat k němu komentář, který se stotožňuje s obsahem? Většina lidí se pak ráda koukne na váš blog a hodí k němu svůj psaný názor.
Otázka je, jestli někdo ještě vůbec píše nebo alespoň vydává něco čistě autorského a né jen obrázky stažené z Devu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natii Natii | Web | 2. dubna 2010 v 12:47 | Reagovat

když se nad tvym článkem zamyslím.. jde vidět, že maš fakt pravdu.. x)) myslím, že kbysi sem měla blog jen pro radost.. abych měla kam napsat svě zažitky atk.. ale teď taky pořat chci větší navštěvnost.. ale když se nad tím zamyslim proč vlastně..? určitě toho necham.. a budu mit blog zase jen tak.. x)) děkuju.. x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.