Nevděčnost a věčná nespokojenost- znáte tyto pojmy?

6. dubna 2010 v 18:14 | Nelly |  ..Když se rozepíšu.. ;)
Tochu mě překvapilo, kolik lidí si stěžovalo na minulé téma týdne, kterým, jak jistě víte, byly Vánoce.
Některým se nelíbilo, že brzy budou Velikonoce, a proto si myslí, že je tohle téma absolutně nevhodné. Některým se zas nezdálo, že Vánoce budou až za nemalou chvíli,a proto se na ně nemůžou pořádně soustředit. A některým se jednoduše nelíbí žádné téma.

Váš názor vám neberu, každý na něj má právo, ale reakce některých lidí mi přišla poněkud přehnaná.
Měli jste šanci vidět články, které tomuto tématu absolutně neodpovídaly. Myslím tím články, které si stěžovaly na mysl člověka, který vybral právě tohle téma. Někteří to napsali neslušně, jiní ještě více. Pár lidí si téma pojalo po svém a článku dali název ,,Vánoce? Snad Velikonoce, né?'' a rozepsali se o druhých svátcích. Někteří si v článku stejného titulku opět vybili vztek na choromyslné lidi, kteří to stupidně znějící téma vymysleli.

Jistě znáte větu: ,,Není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem.'' Já s ní nemohu nic jiného než souhlasit. Není možné, aby se téma líbilo všem blogařům a já bych nenapsala ani písmeno, jen kdyby tihle lidé zvládli svůj názor vyjádřit slušně.

Divili byste se, kdyby se téma týdne zrušilo? Tak řekněte- koho by bavilo vymýšlet pořád nová témata pro bandu nevděčných BiG bLoGaŽek? Víte, ono by to přestalo bavit i mě. Bohužel by to ti, kteří pořád nefňukají a nelitují se odnesli za vás, což by bylo dost nespravedlivé, ale copak vám by to tak připadalo, když to nezavinil někdo jiný?
Když se vám zrovna tohle téma nelíbí, proč ho teda neignorujete a píšete nesmysly? Příští se vám třeba zamlouvat bude, ale tímhle protestem s tím nic neuděláte, pouze poukážete na svojí inteligenci.

Já jen nechápu, proč někteří nedokáží respektovat rozhodnutí administrátorů a musí se pořád příčit a hádat se za každou cenu. Možná to pochopíte, až nebudete mít nic.

Navíc mě tohle téma přišlo celkem vhodné. Myslíte, že kdyby jste o něm měli psát těsně před Vánoci, že by se minimálně třetina všech článků nezabývala otázkou: co koupit za dárky?
Navíc mi tohle přišlo jako důvod k zamyšlení nad něčem, co teď neprožívám, navíc i vzpomínky. Také jsem se na tyto svátky musela podívat v jiném ročním období, tudíž i z úplně jiného úhlu, což bylo ještě zajímavější, než kdybych to psala těsně před nimi. Prostě na mě blížící se Vánoce nijak netlačily.

Děkuju, pokud jste si článek přečetli. Ráda si poslechnu názor každého, protože jak se říká- co člověk, to názor. Jen doufám, že mě za ten můj neukamenujete, jak to mají někteří ve zvyku.

*//Omlouvám se za případné chyby, ale tenhle článek píšu už potřetí. Vždy jsem ho totiž po dopsání nějakým záhadným způsobem smazala//*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.