Květen 2010

Psí momentka

8. května 2010 v 17:29 | Nelly |  Moje fotky
Nejprve se chci omluvit, že na blog teď tak nějak ser..ehm kašlu.
Nápady došly, co vám budu nalhávat. Končit ale rozhodně nehodlám. Ani nepozastavuji a ani jiné stopnutí blogu neplánuji. Prostě bude fungovat dál- jen tu nebudou tak často přibývat články. Předpokládám, že minimálně jednou dvakrát týdně něco přihodím, když budu mít náladu, klidně víckrát.

Ale teď už k hlavnímu tématu:

Dneska jsem si na procházku vzala foťák a pokusila se párkrát vyfotit Anelu. Bohužel to opět nedopadlo podle mých představ. Andy se nedokázala ani chvíli soustředit a koukat se do objektivu, jindy nevydržela chviličku sedět, lehala si a válela se. Hrůza no..


atz.blog.cz

Malá ochutnávka fotek z dnešní procházky :)

1. května 2010 v 13:57 | Nelly |  Moje fotky
Včerejší den byl opravdu příšerný. Nemluvě o tom, že jsem si něco uděla s kotníkem, když jsem byla s Andy na procházce. Včera jsem ale neměla ponětí, jak dneska bude bolet. Přesto jsem ale opět vyrazila s mojí obludkou na procházku a jen čekala, kdy blbě šlápnu a kotník se mi zlomí. Výsledek byl naštěstí úplně jiný- nějakým záhadným způsobem se mi to povedlo rochodit :)

A samozřejmě jsem si nezapoměla vzít foťák. Podmínky k focení byly příšerné- zataženo a mokro, ale přesto jsem měla hroznou chuť fotit =)

Tady je malá ukázka fotek:
atz.blog.cz