Není všechno tak lehké, jak se může zdát :D

9. června 2010 v 17:38 | Nelly |  Blbosti :)
Po dlouhé době se zase ozývám. A nebojte, s ničím důležitým nepřicházím, jdu si jen postěžovat na svou neschopnost.

Právě přemýšlím, jestli není příliš nezdravé být takovým teletem jako jsem já.
Za pouhých 5 minut se mi podařilo zkazit co se dalo. Ale abych začala od začátku...
Měla jsem chuť na něco sladkého a jelikož čokoláda u nás momentálně není dostupná (včera večer jsem měla hlad), chtěla jsem si dát borůvky se smetanou. Jenže ona příprava téhle dobrůtky není vůbec tak jednoduchá, jak se na první pohled může zdát.První katastrofa se udála hned po otevření mrazáku, kde by teoreticky měly být borůvky, jenže ouha. Nevíte někdo, proč v pixličce s nápisem ''borůvky'' byl mletý perník (myslím to cukroví, jak jinak)? Samozřejmě jsem většinu obsahu vysypala mezi ostatní zmrzlé potraviny.

Borůvky v mrazáku nebyly. Jsou totiž v tom druhém. Ale našla jsem je, gratulujte mi. A nebo ne, já je totiž vysypala. Smůla je, že tenhle mrazák je takový ten velký krám přez půl místnosti a je stejně hluboký. Proto nějaké pátrání po zmizelých sladkých kuličkách nepřipadá v úvahu. Pár jsem jich zachránila, tak co.

Neptejte se, jak dopadlo hledání smetany. Správně, vylila jsem jí. Ale jenom půlku. Ta druhá byla totiž vylitá už včera.

A závěrečné posypání cukrem? Nikdy nepoužívejte moučkový, který je pořád ve svém původním papírovém obalu. Mohlo by se vám stát, že ho vezmete špatně, a vysypete ho na lino.atz.blog.cz
Našla jsem v tom mém bordelu foťák (!), takže tady máte i fotku :) 
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bllogous1 bllogous1 | Web | 9. června 2010 v 21:31 | Reagovat

:)

2 sabinqa1056 sabinqa1056 | 13. července 2010 v 17:35 | Reagovat

:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.