Plameňák vodovkou

10. června 2010 v 6:59 | Nelly |  Moje kresby
Včera jsem zase měla kreslící náladu, ale nechtělo se mi rozdělávat nic, na čem bych pracovala dalších několik hodin a tak jsem se rozhodla pro nějakou desetiminutovku. Vybrala jsem si obrázek plameňáka a dala se do toho :)Opravdu není nijak propracovaný, byl spíš na procvičení. Okraje jsou přetahované, okolo jsou čáry od tužky, barvy rozpité. Mě to ale nevadí, stejně se mi celkem líbí :)

atz.blog.cz
Všimněte si, jak krásně jsem přetahovala na nohou :D


A detail hlavy. To proto, aby bylo vydět, že to je opravdu jenom patlanice složená z pár čar.
atz.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAlore KIRAlore | E-mail | Web | 8. července 2018 v 16:10 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such situation leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling during pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.