Lamizmus- neustálý vývoj

22. března 2011 v 15:28 | Nelly |  Blbosti :)
Kdysi dávno jsem psala článek o lamizmu ( tady ) aneb o lamím ,,náboženství' a na žádost Lamy003 se pokusím stvořit pokračování .


Jedna z nejdůležitějších událostí, která se nově v lamské říši stala je ta, že jsme malinko pozměnily hierarchii česko-německo-nostalgickou. Poslední skupina již není odpad určený k recyklaci, nýbř jsme tam přiřadily toho, jehož jméno nesmíme vyslovit.

Mnohem více podstatné je stoprocentně to, že jme si založily kroniku česko-německo-nostalgickou. Pečlivě do ní zapisujeme vše důležité :D. O kroniku se musí velmi pečovat, aby nevypadala jak vytažená lamě z huby.
A abyste si nemysleli, že jsme sobi (sobci :D), nepíšeme do ní jen o sobě, ale například i o lidech, kteří o hodině němčiny říkají der čokl a das kukurica.
Ještě bych chtěla zmínit hobby naší kroniky- ve svém volném čase sedí v komoře a nožky má dole (to aby se jí neodkrvily a neupadly).

Jelikož jsme lamy integiletní, věnujeme se různým výzkumům, například jsme objevily, že zmačkaným papírem počmáranou tabuli mazati nelze (Lama001).
Též jsme přišly na to, že 10 minut je téměř čtvrt hodiny (Lama003).
Také jsme zjistily, jak dělá teplý tygr- mňáu (Lama003).
Určitě se nám nedá upřít fakt, že víme, že levou půlku hlavy máme těžší.
Do periodocké soustavy prvků byl zapsán zbrusu starý prvok- LAMIUM.
A protože naše integilence nezná mezí, rozhodly jsme se studovat na LAMU- lamská akademie mentálních umění.
Dokonce umíme předpovídat své známky, i to má na svědomí naše integilence.
Bylo vymyšleno nové písmeno lamské abecedy- LAMÍ.


V minulém článku o lamizmu jsem psala, že si rády zpíváme metalovou verzi Vysokého jalovce. Na tom se nic nemění, snad jen to, že jsme ho prohlásily za naší lamskou č-n-n (česko-německo-nostalgickou) hymnu.

Lamy se rády vzdělávají. Například objevují nová slova ve smradlavých knihách typu Slovník spisovné češtiny. Kdysi vyhledaly slovo nahlodat. Význam tohoto slova je šokoval. Nahlodat= hlodáním narušit.


Určitě bych se měla zmínit o našem imaginárním bohovi. Láma, který byl přejmenován na 4 hvězdičky, objevil schopnost létat na rackovi.

Ačkoliv jsme lamy velmi skromné a nerady se chlubíme, jsme VIL (very important lamy).
Též jsme velmi vynalézavé. Například jsme vymyslely okovou hru- mezi lamamími okami vzrůstá napětí a v relativně krátké době se uvolní.
Ovšem i ruková hra a její kapesní verze- hra prstová jsou našemi nápady.
Přišli jsme také na to, jak se řekne německy sýkorka- zajkorka.

Jelikož jsme si myslely, že nejsme dostatečně ''kůl'', začaly jsme držet tlustou linii. Ale Lamě003 to nestačí, aby byla ještě více ''IN'', začala nosit aljašské požky. Také je velmi moderní kývat si čelistmi, bučet pro radost nebo někoho vyhazovat dovnitř
Ovšem ani lamy nejsou bez chyby- například Lama003 nemá ráda broskve v lahvi.

Protože jsme lamy velmi věrné, přislíbily jsme si věčné přátelství.
A samozřejmě jsme také snaživé- o hodině AJ se lamy pokusily vzlétnout. Tohoto cíle se nepodařilo dosáhnout.

Za událost roku bych uvedla toto> Lamy se rozhodly, že věnují do kroniky své DNA pro případ, že by byla kronika za několik tisíciletí objevena a lamy by se nálezci zalíbily natolik, že by je chtěl naklonovat.
Proto jsme si odšmikly pramen vlasů a do kroniky ho vlepily.
A od těch dob je kronika první zoshit (sešit), který líná.

To je zhruba tak všechno,. Teda ani zdaleka ne, ale tohle jsou nejpodstatnější věci. O tom, že Lama003 byla praštěna mrkví, že je zlodcera a o tom, že plánujeme založit spořitelnu a banku v jednou ,,Pod tykadly Lámy'' napíšu zase příště :D

PS. My víme, že jsme magory

Pac & kopýtko,
N.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | E-mail | Web | 23. března 2011 v 19:15 | Reagovat

Tlamko Tlamko :D :D tvůj článek je geniální :D :D naprosto integilentní :D lepěji bych to nezapsala...naše kronika č-n-n aneb první sešit krerý líná se jednou stane nejvydávaněší knihou světa a my budeme salvné až přeslavné :D :D...pač sme VIL :D hrabe mi a tlamko tlamko jakpak se máš? :D..
Pac & kopýtko
L003

2 Kája Kája | E-mail | Web | 24. března 2011 v 19:04 | Reagovat

:D :D :D tvl copak ti píše tlamko tlamko :D tvl to je vůl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.