Končíte? Zkončete.

1. dubna 2011 v 7:39 | Nelly |  ..Když se rozepíšu.. ;)
Už zase s tím začínají. Opět se objevují články s nadpisem ,,končím''. A na konec napíšou ,,apríl''. Je to tak šíleně originální, že se mi z toho zvedá žaludek. Přesně tohle se dělo před rokem (viz tady ) a určitě to nebylo poprvé. Bohužel ani naposled.


Včera jsem přemýšlela, jestli se najde někdo, kdo bude dokazovat svou originalitu pomocí ,,rozlučkového'' článku. Doufala jsem v zázrak, určitá naděje tam byla. Jenže oni nezklamali. Jako vždycky.

Ale co z toho věčného opičení se po někom mají? Poprvé to mohlo být vtipné, ale tohle je vážně šílenost.
Jsou tak naivní, že si myslí, že jim na to ještě někdo skočí? A nebo mají vážně tak naivní čtenáře?

Těžko říci. Možná to vyjde najevo zároveň s hlavní vlnou článku tohoto typu, až blogaři přijdou ze škol, až budou kvůli těmhe několika písmenům vytlačovat ostatní články z výpisu.
Na druhou stranu- text napsali oni sami, většinou ho nezkopírovali, takže je to možná lepší, než nejnovější fotky ,,SelenQy''.

A má vůbec cenu to řešit? Nemá, vím to. Ale je dost pravděpodobné, že zveřejněním tohohle článku budu klidnější a nebudu mít nutkání jim říct něco, co by se jim nelíbilo :D.

(Pokud máte na tyhle aprílové články jiný názor, ráda si ho poslechnu )

Pac & kopýtko,
N.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | E-mail | Web | 1. dubna 2011 v 21:17 | Reagovat

Talmko tlamko :D :D apríl je na nic...většinou do těch aprílových nachytávek nedávaj žádný pořádný nápad :D pak je to nůďo :D ale Lasice nám na tu čtvrdledu nic nedala ani ty pitomý výsledky k tomu papejru :D nu což tak
Pac & Kopýtko
L003

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.