Blbosti :)

Lamizmus- neustálý vývoj

22. března 2011 v 15:28 | Nelly
Kdysi dávno jsem psala článek o lamizmu ( tady ) aneb o lamím ,,náboženství' a na žádost Lamy003 se pokusím stvořit pokračování .

Největší lamy všech dob vymýšlejí nové náboženství! :D

19. července 2010 v 9:58 | Nelly
Někdy před třičtvrtě rokem (?) jsme s Karolinkou Magorovou Nemilou (její blog) stvořily nové náboženství, a jelikož jsme opravdu největší lamy, které kdy existovaly, nazvaly jsme ho podle našeho druhu, totiž LÁMIZMUS .

A protože jsou velké přestávky moc dlouhé,  vytvořily jsme pyramidu postavení obyvatel lamské říše (rozdělily jsme lidi do různých skupin).

Krutý úděl brambor

13. července 2010 v 19:37 | Nelly
Před chvilkou mi máma řekla, abych jí pohlídala brambory, aby jí neutekly. Každý normální člověk by pod tím pochopil vytékající, bublající vodu a hromadu páry, která se valí z hrnce. Jenže já nejsem normální a silně pochybuju, že jsem člověk. Proto jsem to pojala trocu jinak a začala kreslit.
atz.blog.cz
Není všechno tak lehké, jak se může zdát :D

9. června 2010 v 17:38 | Nelly
Po dlouhé době se zase ozývám. A nebojte, s ničím důležitým nepřicházím, jdu si jen postěžovat na svou neschopnost.

Právě přemýšlím, jestli není příliš nezdravé být takovým teletem jako jsem já.
Za pouhých 5 minut se mi podařilo zkazit co se dalo. Ale abych začala od začátku...
Měla jsem chuť na něco sladkého a jelikož čokoláda u nás momentálně není dostupná (včera večer jsem měla hlad), chtěla jsem si dát borůvky se smetanou. Jenže ona příprava téhle dobrůtky není vůbec tak jednoduchá, jak se na první pohled může zdát.

Dokonalý večer..

30. dubna 2010 v 22:10 | Nelly
100 metrů od našeho baráku hoří u nevelkého rybníka rozpadající se hranice a kolem ní poskakují malé (a očividně šťastné) děti, které rodiče ještě nevyhnali do postele..
Pověření lidé pouští české písničky, které se líbí jenom babičkám 50+ a dětem do desíti. Marně se ty nehezké zvuky snažím přebít pouštěním písniček. Ale k něčemu to přeci jen je- bolí mě hlava jako prase.

Místo toho, abych se šla radovat za ostatními, zamyšleně koukám na velké kapky deště stékající po jednom z pootevřených střešních oken, za kterým se mihotají vysoké plameny pomalu dohasínajícího ohně. Za chvíli bude po všem, a konečně bude klid. Doufám.

Doplněk, který jen tak někdo nemá

27. dubna 2010 v 16:40 | Nelly
Opět přispívám do rubriky, která je určená pro podobné voloviny.

Tentokrát jsem se rozhodla, že zveřejním 3 fotky své andulky, která si pravidelně sedá na poličku vedle těžítka s ledními medvědy. Vypadá u něj děsně roztomile :))

Jen chci upozornit, že načervenalou barvu očí nezpůsobil foťák, ale andulka takovéhle oči má i ve skutečnosti. A omlouvám se za kvalitu, neumím fotit. Vím to.


atz.blog.cz

Tomu se říká genialita, aneb když chce někdo smýšlet nové teorie :D

26. dubna 2010 v 20:15 | Nelly
Malý velký génius Nelly přichází s novou teorií! :D

A to s tou, která se týká Ohmova zákona. Pokud ho znáte, jistě víte, že ohm se značí velkou omegou. Ale pokud se budete o fyzických laborkách šíleně nudit, možná začnete myslet trochu.. ehm.. originálněji
Jeden nejmenovaný geniální nečlověk (pro ty retardovanější: JÁ) přišel s úplně novým vysvětlením, proč velká omega vypadá takhle a proč se s ní značí ohm.

Nečekaná návštěva :)

7. dubna 2010 v 16:39 | Nelly
Když jsem dneska ráno někdy o půl sedmé vypínala počítač s tím, že pojedu do školy s matkou autem, náhodou jsem se koukla z okna. Na zahradě se pásl mladý srneček, který se nenechal ničím vyrušit. Samozřejmě jsem musela popadnout foťák a párkrát si ho cvaknout. Bohužel fotky jsou v tak mizerné kvalitě, že se mi je nechce ani zveřejňovat. Přeci jenom bylo ještě šero- tedy spíš to způsobila mlha než nedostatek světla a fotila jsem přes okno. Potom i zmenšení fotkám na kráse nepřidalo- jsou opravdu dost zmenšené, jelikož jsem fotila z velké dálky, takže jsem musela hodně přibližovat.  Některé jsou přiostřené a přitmavené v PF, nevypadá to sice hezky, ale aspoň je tam něco vidět. A teď už snímky:

Tady okusuje stromek :)
atz.blog.cz

atz.blog.cz

Obyčejná kravina, u které jsem se musela usmát :)

6. dubna 2010 v 19:31 | Nelly
Jistě víte, že když si zakládáte nový email na Seznamu, vyhraněná kolonka vám ukazuje kvalitu hesla. Je to už dávno, když jsem při zakládání nového e-mailu bezmyšlenkovitě klikala na písmena, to proto, abych věděla, kolik znaků můžu napsat. Když jsem dostala nějakých 47 znaků, objevil se mi tam popisek, který mě opravdu pobavil. Dneska jsem se nudila a tak jsem se to rozhodla naprintovat. Většina z vás to asi bude znát, ale někteří o tom nemají ani ponětí, jak jsem zjistila, když jsem se o tom s nima bavila :)
Ale teď už k printům.

Když dáte jedno písmenku, objeví se vám tohle. Zatím nic zajímavého.
atz.blog.czOpravdu skvěle začatý den.

5. dubna 2010 v 8:39 | Nelly
Tak co, už vás někdo přišel otravovat s tím spleteným klackem v ruce?
Mě naštěstí zatím jenom 2- matčin přítel a její bratr, ostatní dorazí až odpoledne. Nesnáším Velikonoce! A letošní tuplem. Chcete znát důvod?
Tak třeba matky přítel mi flákl do mobilu, který teď vypadá opravdu stylově. Byl sice starší, ale to mi je jedno.
Však se podívejte sami:
atz.blog.cz
Ty šedé fleky tam zůstaly po jeho ''útoku''. pěkné, že?
 
 

Reklama