Grafika

Stvoření vesmíru

14. června 2011 v 11:18 | Nelly
Na tohle téma týdne mě nenapadlo nic, co bych k němu mohla napsat, ale jelikož jsem shodou okolností zjistila, že mám nainstalovaný Gimp, zkusila jsem v něm něco stvořit. :) Je to jenom takový pokus, zkoušení funkcí, ale docela mě to baví, takže někdy se určitě pokusím o něco podobného. :)

První pokusy

20. dubna 2010 v 17:13 | Nelly
Před chvilkou jsem si stáhla grafický program v angličtině, páč čeština mi vůbec nešla otevřít. Tak jsem posbírala mojí chabou anglickou zásobu a program prozkoumávala. Zaujmula mě funkce, která obsahovala výběr z několika druhů štětců jako je například rozdvojený, 3D, postupně slábnoucí a spousta dalšího. A mně to prostě nedalo, a hned jsem si musela něco nakreslit. Vzhledem k velkému výběru štětců stačilo udělat pár tahů a vždycky to vypadalo zajímavě. A teď mi opravdu nešlo o to, abych nakreslila něco realistického a krásného. Všechno je to složené z pár čar.
Tady je malá ukázka.


Smutný osel
atz.blog.cz

Nedávné pokusy o avatary =)

20. dubna 2010 v 15:06 | Nelly
Ahoj :)
Ze všeho nejdřív bych se chtěla omluvit, že tu ni nepřibývá. Ani nevíte, jak ráda bych se vymluvila na přílišné zatěžování ve škole. Realita je bohužel jiná- učebnici otevřu jen tak omylem, o sešitě nemluvě. Ale to neznamená, že mám času na rozdávání, i ten často chybí.
Jde s píš o to, že mi dochází fantazie a nápady na články jednoduše nejsou.

Co se kreslení týče- na to teď celkem slušně kašlu. Na foťák už taky dopadá pomyslná vrstva prachu a pisatelská nadšenost se ještě ze zimního spánku neprobudila.

Ale teď už k hlavní náplni článku:

Nedávno jsem se v PF pokoušela vytvořit něco jako avatary a jelikož teď vám opravdu nic zajímavějšího nabídnout nemůžu, hodím sem aspoň je.
Je jich jenom 5, ale víc vhodných fotek, které jsem si z foťáku nesmazala jsem nenašla. A jak už napovídá předchozí věta- všechny fotky, které byly na avatary použity jsou moje :)


atz.blog.cz
 
 

Reklama