..Když se rozepíšu.. ;)

Končíte? Zkončete.

1. dubna 2011 v 7:39 | Nelly
Už zase s tím začínají. Opět se objevují články s nadpisem ,,končím''. A na konec napíšou ,,apríl''. Je to tak šíleně originální, že se mi z toho zvedá žaludek. Přesně tohle se dělo před rokem (viz tady ) a určitě to nebylo poprvé. Bohužel ani naposled.

Hezčí, než kterýkoliv jiný jazyk

18. ledna 2011 v 16:09 | Nelly
Bezva. Pročítala jsem si několik článků na téma týdne a někdy mě vážně dost zarazilo, jak ji někteří lidé nesnáší.
Jedné blogařce čeština připadá moc složitá, druhé hnusná, třetí nudná a další prosazuje angličtinu na celém světě.

Obdivuju poníka a čekám na ukamenování

12. prosince 2010 v 20:19 | Nelly
Doteď jsem to nevěděla, až tohle téma týdne mi pomohlo uvědomit si to. Nemám vzor. Je vůbec možné žádný nemít? Možná podvědomě někoho obdivuju, jen o tom nevím. A možná je to i dobře.
Copak bych opravdu chtěla někoho kopírovat? Ač neúmyslně?

Ovšem je tady jedno velké ale. Miluju koně. A ještě víc miluju jednoho konkrétního koně, přesněji poníka. A ještě přesněji poničku. Třeba je mým vzorem ona. Tedy né že bych se chtěla stát poníkem s vydrbanou hřívou, ale ona je úžasná. Mám ráda její povahu. Proč bych nemohla obdivovat jí? Jistě, protože to není normální.
Podle mě to normální být může, zatímco nenormální je, když někdo obdivuje Cyrus, Gomez a podobné hvězdičky, které zná jen z bulváru.

Jeden přehnaný fenomén..

13. července 2010 v 17:13 | Nelly
,,Viděla jsi včera na 'fejsu' moje nový fotky? Vlastně jsi je vidět nemohla, vždyť ty tam nechodíš..''

,,Proč nechodíš na facebook? Já tě nechápu, vždyť je to tam super..''


Nevěřili by jste jak já miluju podobné dotazy.  Víte, mně je úplně jedno, co dělají na počítači ostatní, neřeším, že všem to na FB připadá tak úžasné, a opravdu mě nezajímá, že tam můžete hrát, podle některých, skvělé hry.

Nevděčnost a věčná nespokojenost- znáte tyto pojmy?

6. dubna 2010 v 18:14 | Nelly
Tochu mě překvapilo, kolik lidí si stěžovalo na minulé téma týdne, kterým, jak jistě víte, byly Vánoce.
Některým se nelíbilo, že brzy budou Velikonoce, a proto si myslí, že je tohle téma absolutně nevhodné. Některým se zas nezdálo, že Vánoce budou až za nemalou chvíli,a proto se na ně nemůžou pořádně soustředit. A některým se jednoduše nelíbí žádné téma.

Menší zamyšlení nad SONBy a bleskovkami :)

4. dubna 2010 v 17:24 | Nelly
Na tohle téma už jsem v jednom článku narážela, ale proč to nerozebrat podrobněji? (U písničky Dur dur D`etre Billy se dobře přemýšlí :D)

Mluvím o soutěžích jako jsou bleskovky a různé SON. Poslední zmiňovaná tři písmena označují zkratku, kterou určitě všichni znáte. Zkracuje tahle tři slova: S- outěž O- normální písmenko ''o'' a N- nejlepší (popř. nejhorší). Za tato písmeno si blogaři dosazují minimálně jedno další. Ať už to je ''B'' jako blog nebo barva; ''C'' jako celebrita; ''F'' jako film nebo ''P'', které může označovat například písničku. Kombinací je nekonečně mnoho a já bych je určitě všechny z rukávu nevysypala, ale zkusme si to ještě přiblížit.

Komentáře k tématu? Velký problém, že?

1. dubna 2010 v 20:07 | Nelly
Tak schválně, kolik lidí mi pod článek napíše to, o co nestojím?
Ale teď už vážně- znáte článek, u které by byly komentáře jen a pouze k tématu, když nepočítám ty, které byly autorem smazány? Možná by se jich pár našlo, ale u nich většinou nejsou žádné komentáře. Ale co nadělám, většina blogů už je jen o kopírování fotek největších trapek a kreténů z Disney Channelu, tzv. ''kusovek'' a bleskovkách.
K čemu to je nechápu, ale o tom až jindy.

,,Opakovaný vtip přestává být vtipem''- a když se opakuje stokrát, dožene k slzám.

1. dubna 2010 v 19:25 | Nelly
Kdo jako první řekl tuhle chytrou a pravdivou větu? Ano, mluvím o oné legendární ,,Opakovaný vtip přestává být vtipem''.
Jistě jste si stihli všimnout, co je dneska za datum. A pro ty, kteří jsou jako já a datumy nesledují- je 1. dubna, apríl. Příšerný den.
Teda mně by nějak zvlášť nevadil (''sranda musí bejt''), ale co je moc, to je příliš.
A abych se dostala k hlavní myšlence- zajímalo by mě, proč lidé mají tendenci opičit se.
Teď nemyslím v oblékání, líčení nebo různých stylech, myslím tím články.
Dnes někdo vydal článek s titulkem ,,Končím!'' Obsah snad není nutno zmiňovat, ale závěr se teď šikne. Na konci bylo to hnusné slovo ''APRÍL''. V komentářích se objevilo pár vysmátých smajlíků, tak proč nenapsat podobný článek? Samozřejmě kratší, to aby to nebylo tak podobné.
Smích se opakuje, tak proč by nepřišel další člověk, kterému by se stejné komentře také líbili? Text se opět zkracuje, šíření tohoto shluku písmen pokračuje, neúnavně a nevyčerpatelně. Ze zásob blogu jich neubývá.
A nakonec jsem viděla rádoby článek, který vlastnil onen bezkonkurenční název ,,Mažu blog!'' a text byl jen a pouze jedno slovo- APRÍL. Krásný článek, že?

Jenže jak se říká- Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne, tedy-tak dlouho se kopírují články, až někomu dojde trpělivost a seřve každého, kdo takový článek vydá.

Takže Vám radím, zbytek aprílového dne nekončete a dělejte něco pořádného, čímž nemyslím kopírování fotek ''Mileny Cirkus''. Mohlo by se Vám totiž stát, že jedna nejmenovaná Nelly by Vás přišla zavraždit :)

Vánoce? Můj názor na ně :)

29. března 2010 v 18:19 | Nelly
Vánoce- tak často řešené téma. Co je ale na nich tak složitého, že máme potřebuje je pořád dokola řešit? Jednoduše- nic. Řešíme prostě každou blbost, která nám proběhne hlavou, to už se ale odvracím od původního tématu.

Na Vánoce se každý dívá jinak a má na ně odlišné názory, překvapivě. Kdybysme ale chtěli rozdělit lidi, kteří nad těmito svátky přemýšleli, mohli bysme je provést takto:

Spřátelení blogů- má to ještě cenu?

28. března 2010 v 15:40 | Nelly
Podle mého názoru ne.
Tedy pokud nemyslíte spřátelení jako takové, ale to, které se po blogách šíří rychlostí světla.

Kdybysme chtěli druhy ''spřátelení'' rozdělit, mohlo by to dopadnout takhle:

  • Zajímavý blog, zajímavý autor.
Jeden ''blogař'' blog některé osoby navštěvuje často, jeho obsah se mu líbí, autor mu nepřipadá jako namyšlená bárbína, která myslí jen na sebe. Potom mi přijde normální, když mu napíše slušný komentář s nabídkou vzájemného spřátelení. Pak jsou návštěvy na druhém blogu samozřejmostí, jako tomu bylo dosud, jen je to jakoby ''oficiání''.

  • Autor je reálný kamarád.
Častý důvod k vycapení adresy druhého blogu v menu. Autor je náš kamarád, proto by bylo neslušné odmítnout. Jenže co když druhá strana bude požadovat časté návštěvy a komentáže ke kusovkám a podobným (s prominutím) volovinám? Z ''SB'' si Vás většinou nesmaže, jste přeci kamarád. Má to ale smysl?

  • Nejnovější články> xxx> Ctrl+V> nejnovější články> Ctrl+ V
Abych upřesnila název ''skupiny''- Nejnovější články představují, že osoba bude lačně číhat na nové články a ke všem bude psát, že tento blog je naprosto dokonalý a bude se ptát, jestli autor nechce být ''SB'', jak je to často zkracované. Potom svůj komentář zkopíruje a následně ho vloží do dalšího článku. Takoví lidi dokáží akorát tak.. ehm, nechci být sprostá. Pro ně spřátelení rovná se navštěvování blogu= vyšší navštěvovanost.Tak tohle trojí rozdělení beru jako hlavní, určitě by se jich našlo víc, ale tohle podle mě stačí.
Pokud jste si je přečetli, asi Vám došlo, že uznávám jen první způsob. Nač být ''affs'', ''SBéšÁááTQo'' nebo '' MůůJ MilÁšHeEČčEeQ'', když je to jen o pár komentářích za týden?

atz.blog.cz
A jedna fotka pro spestření :)
 
 

Reklama