Moje fotky

To nejlepší telátko :D

1. července 2011 v 9:18 | Nelly
Pár fotek z včerejší procházky s Naomi aneb ,,natural krávamanship.''
Konečně jsme si začaly celkem rozumět a v rámci možností (:D) si i věříme, takže téměř celou cestu šla na volno. :) Taky toho využila a pořád lítala jak magor :D Hrozně jí to bavilo. :)

A konečně jsem se dokopala k tomu, abych jí koupila ohlávku (doteď jsme chodily na obojku), nejdřív sice ten tlak moc nechápala, ale jelikož je to tele nadmíru chytré, hodně rychle si zvykla a šla krásně. Mám z ní vážně hroznou radost- už krásně dává i kopyta. :D

Takže krávy vážně nejsou jen chodící steaky. :D

A jen tak mimochodem- nefotila jsem to já.

Na pastvě

15. června 2011 v 6:58 | Nelly
Včera jsem se pokoušela nafotit si ty moje malé zrůdy, jenže naplánovat si focení je věc jedna a přemluvit zvířata, aby spolupracovali věc druhá.

NaomiNaomi

29. května 2011 v 7:49 | Nelly
Tak před chvilkou jsem s Naomi poprvé šla do výběhu :). Nejspíš z ní bude dostihová kráva .

Nejdřív jsem jí kousek vedla na vodítku, a když se rozkoukala, tak jsem jí pustila. Nadšeně lítala, uklouzla, vstala, lítala, dostala ránu od ohradníku a pak jenom stála a čuměla :D.

Jinak nefotila jsem to já. A omlouvám se za kvalitu- chtěla jsem jenom mít zvěčněnou první Naominu návštevu ohrady, né žádné umělecké fotky :).
Bohužel není nafoceno, jak běhala, tak snad příště :).


Z perspektivy kůzlete

28. května 2011 v 7:19 | Nelly
Asi dva měsíce stará fotka. Neostrá, mdlé barvy, rušivá větev v rohu, blá blá blá. Ale je na ní Cilka, zbytek už mi je jedno :). Jinak mám dalšího kopytníka :D. 6-ti týdení telátko Naomi, zatím ji nemůžu pustit do výběhu, protože není zvyklá na trávu, a ve stáji je špatné světlo a fotky by byly mizerné, ale při nejbližší příležitosti jí nafotím :)

Nový kopytnatý přírustek

21. dubna 2011 v 10:19 | Nelly
U jedněch lidí, kteří bydlí cca půl kilometru od nás, měli dvě kůzlátka. Na jídlo.
A moje kůzle (Cilka) je teď asi měsíc jenom s dvojicí prasátek( Prcek a Nataša :D), jelikož jehňátko právě zhruba před tím měsícem umřelo.
Takže vám asi dojde, jak to dopadlo :)
Ti lidé budou mít na velikonoční tabuli kůzle jenom jedno.

Prostě všera jsme si přivezli malou Reborn, to je anglicky ,,znovuzrozená'' a to ona opravdu je, mohla skončit na talíři.

Ale Cili se to moc nelíbilo, je sice v období, kdy všechno ví a všechno zná a já jsem blbá, ale jak jsme k ní Rebi dali, tak začla šíleně žárlit, válet se po mě, ožužlávat mě a Rebi vyháněla.
Bohužel jí to ještě nepřešlo a občas je k ní dost hnusná a Rebi si to nechává líbit, ale začíná se mírnit, tak to snad bude v klidu :).

A dneska byli všichni poprvé v čerstvě dostavěné ohradě, tak sem hodím pár fotek. Kvalita jim sice chybí, ale nepotřebuju mít výstavní fotky, tohle mi bohatě stačí :)
Cilka s Rebi

Momentka Cilky

11. dubna 2011 v 14:49 | Nelly
Už se odmítá nechat i vyfotit, pořád musí dělat ksichty, začne ječet s tlamou plnou trávy nebo ke mně přiletí a začne mi olizovat foťák :D


Slepice :D

10. dubna 2011 v 15:09 | Nelly
Co k tomu dodat?

Nevadnoucí model

31. března 2011 v 14:59 | Nelly
Kdysi jsem fotila zasněžený plevel ( tady ), nedávno jsem byla s foťákem venku a narazila jsem na rostlinu stejného druhu.
Tudíž když už mám zimní verzi, pustila jsem se i do jarní. A tím pádem musím doplnit i fotky ze zbývajících dvou období :D. Takže za čtvrt roku čekejte obdobné fotky, jen s intenzivnějším slunečním svitem .Pac & kopýtko
N.

Kuřata aneb tuna cukru :D

30. března 2011 v 17:59 | Nelly
Jo. Jsou tak příšerně přeslazené, až je mi z toho špatně. Kuřátešqa v tlavičce a kválíšek, mucq =*.

Mamka chtěla fotky s těmahle tvorečkama na Velikonoční přání, tak jsem se nechala přemluvit a v rychlosti je cvakla. Ještěže po mně nechtěla, abych tam naaranžovala barvená vajíčka a růžové stuhy. Z toho bych se asi vážně zeblila. Pro spravení chuti jsem si vyfotila dospělé slepice, na ty rozhodně nikdo velikonoční text psát nebude :).

Cili s flaškou :)

25. března 2011 v 15:48 | Nelly
Asi před 14 dny jsem nafotila mojí příšeru jak pije a hraje si s lahví, tak sem ty fotky hodím :) Jsou mizerné, ale o kvalitu mi nijak zvlášť nešlo.
 
 

Reklama