O mně

Nový začátek? Bohužel..

25. března 2010 v 16:28 | Nelly
Kolik lidí si denně založí blog? Hodně, o tom není pochyb. Tak proč by Vás měl zajímat právě tenhle, že? Nejspíš Vás zajímat ani nebude, ale kdyby se přeci jen někdo nudil a přečetl si tenhle článek, je tu malé shrnutí, co Vás čeká :)
  • Kresby - Ano, i já jsem jeden z šílenců, které mají tužku pořád v ruce. Převážně kreslím koně, které mimochodem většinou nikdy nedodělám a občas se snažím vytvořit i nějakého psa. Samozřejmě někdy se pokouším i o něco jiného, ale většinou jen se zvířecí tématikou.

  • Malby - Kdo neví, jaký je rozdíl mezi kresbou a malbou, ať se rychle zeptá Googlu, protože jestli něco nesnesu, pak lidi, kteří si pletou tyhle dvě rozdílné věci. Tákže, abych to nezakecala- maluji opravdu jen zřídka a většinou to zkončí v koši. Budu se ale snažit tvořit i touhle technikou.

  • Fotky - Už čtvrt roku vlastním digitální zrcadlovku, na kterou jsem bohužel neměla moc času,a proto si s ní ještě úplně nerozumím. Fotky tedy budou většinou staršího data, kdy jsem měla obyčejný nekvalitní digitál, se kterým se mi fotilo hodně dobře. Bohužel moc nechápal moje požadavky. Jinak- Fotím většinou jen psy, ke kterým mám přístup- překvapivě. Občas možná přihodím i koně, ale nic neslibuji.

Samozřejmě budou i psané články a mnohem víc témat, ale na tyhle bude tenhle blog zaměřený :)

Ještě dnes čekejte kresbu dalmatina ;)
 
 

Reklama